var div = 5;var sliderEnabled = true; function scrFol() { var ad = document.getElementById( 'slider' ); var dPos = ( document.all ) ? document.body.scrollTop : window.pageYOffset;if ( ( dPos == 0 ) && ( document.all ) ) dPos = document.documentElement.scrollTop;dPos += 50; var cPos = parseInt( ad.style.top ); if ( cPos == 0 ) cPos = dPos-1000;var posDif = dPos-cPos;if ( ( ad.style.display == 'none' ) && ( sliderEnabled ) ) ad.style.display = 'block';if ( posDif > 0 ) ad.style.top = (cPos+Math.ceil(posDif/div))+'px'; else if ( posDif < 0 ) ad.style.top = (cPos+Math.floor(posDif/div))+'px';if ( sliderEnabled ) setTimeout( 'scrFol()', 20 ); } function closeFollowSlider() { sliderEnabled = false; document.getElementById( 'slider' ).style.display = 'none'; } setTimeout( 'scrFol()', 2000 ); -->
Események
E-Kréta Napló
Hirdetés
Alapítvány
Szinyei Merse Pál Alapítvány Adószám: 19672988-1-42
Közvetlen támogatás nyújtható átutalással az alábbi számlaszámra: Szinyei Merse Pál Alapítvány 11706016-20726380
1%
Támogassa Ön is adója 1%-ával iskolánk alapítványát!
Hirdetés
Az eddigi felajánlásokat köszönjük!
Látogatottság
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa343
mod_vvisit_counterEbben a hónapban10235
mod_vvisit_counterÖsszesen (2010.09.01. óta)2388433

Az Ön IP-címe: 54.162.118.107
Névnap
Ma 2018. október 17., szerda, Hedvig napja van. Holnap Lukács napja lesz.
Iskolai Információk

ECDL
Hirdetés
Magyar Mk. oldala
Hirdetés
Comenius Project
Comenius Project
Hirdetés
TÁMOP
Hirdetés
TÁMOP 3.14
Hirdetés
Digitális Témahét'18
Hirdetés
Digitális témahét'17
Hirdetés
Digitális témahét'16
Hirdetés
Pénz7
Hirdetés
FTH'17
Fenntarthatósági Témahét 2017
Hirdetés
MS Office365
Hirdetés
e-Twinning
Hirdetés
Hirdetés
Az iskola és az ECDL vizsgaközpont számítógépeit a G-DATA szoftverei védik.

Tanáraink

Tóth Gábor (intézményvezető; matematika-fizika)

Jáki Gábor (intézményvezető-helyettes; történelem)

Árvai Balázs (intézményvezető-helyettes; biológia-földrajz)

dr. Neizer Zita (intézményvezető-helyettes; kémia)

Bagi Krisztina (spanyol)

Bakondi Anett (testnevelés) (12.D osztályfőnöke)

Barta Beáta (angol) (9/Ny.A osztályfőnöke)

Belniák Katalin (német)

Borka Péterné (történelem) (10.D osztályfőnöke)

Budai Ferenc (matematika-fizika) (12.C osztályfőnöke)

Csekő Györgyi (magyar)

Czilli Veronika (matematika)

Dani Brigitta (matematika) (9.B osztályfőnöke)

Dósa Monika (német)

Fila Eszter (német)

Gajda Anita (francia)

Gömöriné Körössy Ildikó (informatika)

Grünberg Ágnes (angol) (12.A osztályfőnöke)

György Gabriella (biológia-kémia) (9.A osztályfőnöke)

Gyulai Krisztina (magyar - angol)

Hollóy Zsolt (angol nyelv)

Hornyák Gábor (biológia-kémia) (9.C osztályfőnöke)

Horváth Ágota (magyar - történelem)

Juhász Ferenc Attila (földrajz - rajz) (12.B osztályfőnöke)

Juhász Zsuzsanna (biológia - etika)

Kardosné Berecz Judit (matematika - fizika)

Kárpáti-Kladiva Krisztina (magyar)

Kocsis Zsuzsanna (angol) (11.F osztályfőnöke)

Kocsisné Varga Zita (könyvtárostanár)

Kovács Péterné (német)

Dr. Kőszeginé Majoros Ágnes (angol) (9.F osztályfőnöke)

dr. Lippai Éva (történelem - angol)

Lojkó Sándor (testnevelés)

Lőrincz Tünde (magyar, dráma, etika)

Macudzinski Gabriella (francia) (9.D osztályfőnöke)

Makray Ádám (történelem) (12.E osztályfőnöke)

Matzner Katalin (matematika) (10.C osztályfőnöke)

Mika-Duli Ágnes (angol)

Molnár Krisztina (angol)

Nagy-Szakál Zoltán (informatika) (10.A osztályfőnöke)

Orbán Gabriella (angol)

Papp Miklósné (matematika - fizika)

Papp Róbert (testnevelés) (9/Ny.B osztályfőnöke)

Petrics Magdolna (magyar - latin)

Pék Alexandra (angol)

Pintér Katalin (biológia-földrajz) (11.B osztályfőnöke)

Pirisi Zoltán (informatika)

Priszter Andrea (testnevelés)

Ringhofer Monika (francia)

Seregy Stella (könyvtárostanár)

Simonné Szabados Klára (spanyol) (10.F osztályfőnöke)

Solymosi Tamás (ének-zene)

Somos Magdolna (angol nyelv)

Soósné Velenczei Ildikó (magyar - történelem)

Steckl Anna (német)

Szász Gyöngyi (történelem - földrajz)

Szalkay Rita (testnevelés)

Szendeffy Szilárdné (matematika) (11.A osztályfőnöke)

Szente Kármen (matematika)

Takács István (biológia) (11.D osztályfőnöke)

Tihanyi László (matematika-fizika) (10.B osztályfőnöke)

Utasiné Benes Beáta (magyar-latin)

dr. Varga Márta (kémia) (11.C osztályfőnöke)

Viola Beáta (német)

Módosítás: ( 2018. szeptember 23. vasárnap, 12:46 )